WITOME NA KASZEBACH 19.06.16

Kategoria:

Opis produktu

image_pdfimage_print

 

WITOME NA KASZEBACH-ŚNIADANIE NA TRAWIE, SPACER DO GÓRY NOGAMI

http://hotelaubrecht.pl/images/tinymce/ec61aadeaf3f0758ada46adbff861e02.gif

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych. Przyjazd na fermę strusią w Garczyniepierwsza w Polsce hodowla strusi (zał. 1993 r.) chlubiąca się obecnie blisko trzema setkami dorosłych ptaków. Położona w malowniczym regionie Kaszub, jest otoczona lasem, który zapewnia ciszę i spokój. Zapraszamy na śniadanie w strusiowym towarzystwie, spróbujemy jajecznicę z strusich jaj

Następnie wejście na platformę widokową na Wieżycy (328 m. n. p. m.)- panorama Szwajcarii Kaszubskiej z najwyższego wzniesienia na Niżu Środkowoeuropejskim.

Przejazd do Szymbarkuzwiedzanie CE i PR m.in. skansenu „Dom do góry nogami” – symbolu obalenia komunizmu postawionym na dachu! Najdłuższa deska światawpisana do Księgi Rekordów Guinnessa, Dom Sybiraka z łagrem, Dom Trapera Kaszubskiego z Kanady, Bunkier Gryfa Pomorskiego– gdzie można przeżyć prawdziwy nalot, Kościółek św. Rafała, Stół noblisty, Największy fortepian świata. Na terenie Centrum obejrzeć można statuę “Świętowida Kaszuba” symbolizującą religijność, pracowitość, upór i patriotyzm Kaszubów.

Na zakończenie pobytu w CE i PR zapraszamy na degustacje piwa w Trzypoziomowy Browar Kaszubska Korona to wyjątkowe miejsce prowadzone z pomysłem i pasją. Na górnym i środkowym poziomie umieszczona jest restauracja oraz bar, natomiast dolny poziom zajmuje warzelnia, która stanowi serce browaru. Na miejscu warzone jest kilka gatunków piwa, do ich produkcji używa się najszlachetniejszych składników – słodu, chmielu i drożdży, dostarczanych przez mistrzów branży piwowarskiej w Europie. Wszystkie piwa są niepasteryzowane i niefiltrowane, a ich wytrawny smak zadowoli każdego prawdziwego piwosza. Wyjazd w drogę powrotna, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

CENA WYCIECZKI SKALKULOWANA DLA 45 UCZESTNIKÓW- 160 zł 40 UCZESTNIKÓW – 170 ZŁ

W cenę wliczono:

– przejazd autokarem klasy turystycznej

-opiekę pilota na trasie przejazdu-przewodnika w CE i PR

-bilety wstępu do zwiedzanych obiektów wymienionych w programie :Śniadanie na fermie strusiej, Wieżyca- wejście, Ce i PR oraz degustacja piwa -ubezpieczenie NNW – opłaty parkingowe

TERMIN WYCIECZKI 19.06.2016 R.

http://zwiedzajkaszuby.pl/upload/galleries/11/g-800-600-Wieza-we-wiezycy.jpg

http://targiturystyczneonline.pl/media/uploaded_files/objects/2,800,800,1,najwi__kszy_fortepian___wiata_szymbark.jpg

http://pomorskie.travel/uploads/mm/obrazy/album_8357/obraz_5505.jpg

http://odkryjpomorze.pl/obrazy_obiektow/2369/37164.jpg