TAJEMNICE GŁĘBIN MÓRZ, Z WIZYTA U NEPTUNA I SPACERKIEM PO SOPOCKIM MOLO

Kategoria:

Opis produktu

 

TAJEMNICE GŁĘBIN MÓRZ, Z WIZYTA U NEPTUNA I SPACERKIEM PO SOPOCKIM MOLO- 2 dni

DZIEŃ I

Zbiórka, wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przyjazd Gdyni – zwiedzimy najsłynniejszy polski żaglowiec – Dar Pomorza, niezapomnianych wrażeń z głębi mórz i oceanów dostarczy uczestnikom Akwarium Gdyńskie- Bulwarem Nadmorskim do Sea Towers- najwyższego i najdroższego budynku nad Bałtykiem. Zwiedzanie Portu Gdynia, , następnie przejazd do Sopotu, spacer ‘Monciakiem”- głównym deptakiem nadmorskiego uzdrowiska obok Krzywego Domku do Sopockiego Molo, krótki pobyt na Molo. Bursztynowy Stadion PGE ARENA. Przejazd do miejsca zakwaterowania okolicach Gdańska, obiadokolacja. Spacer nad Zatokę Gdańską.

DZIEŃ II

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Katedry Oliwskiej wysłuchanie koncertu organowego. . Przejazd do centrum Gdańska– trasa zwiedzania rozpocznie się przy Bramie Wyżynnej, dalej zagłębimy się w gdańską Starówkę zwiedzając między innymi: Złotą Bramę, ul. Długi Targ ze znaną wszystkim Fontanną Neptuna, Ratusz Główny, Dwór Artura z „Panienką z Okienka”, Długie Pobrzeże, Katedra Mariacka z wejściem na wieżę, gdzie rozpościera się wspaniała panorama Gdańska i nie tylko. Przejazd na Westerplatte – w miejscu bohaterskiej obrony we wrześniu 1939r., znajduje się cmentarz poległych żołnierzy polskich, pomnik Obrońców Wybrzeża, oraz Port Północny.

Wyjazd w drogę powrotna, przyjazd na miejsce w późnych godzinach wieczornych.

CENA OBEJMUJE:

  1. Przejazd autokarem klasy turystycznej
  2. 1 nocleg z wyżywieniem obiadokolacja i śniadanie
  3. Opiekę pilota
  4. Opiekę przewodnika 2 dni
  5. Opłaty parkingowe
  6. Ubezpieczenie NNW
  7. Bilety wstępu ( Katedra w Oliwie, Akwarium Gdyńskie, Molo w Spocie, Dar Pomorza, Katedra Mariacka)

Jesteśmy na Facebooku Biuro Usług Turystycznych „AnHo-Travel”

Cena wycieczki skalkulowana dla 28 os., z biletami wstępów wynosi: 285 zł Cena wycieczki skalkulowana dla 40 os., z biletami wstępów wynosi: 255 zł

Uwagi. Istnieje, możliwość zwiedzenia jeszcze dodatkowej atrakcji, wizyta w Manufakturze produkującej cukierki „CIUCIU” Produkcja słodyczy odbywa się w całości ręcznie, na oczach klienta, na podstawie ściśle określonej technologii obowiązującej małe manufaktury wieku XVII i XVIII. W programie pokaz produkcji słodyczy wraz z degustacją. Dla każdego uczestnika paczuszka cukierków (60gr)