Podhale – Wieliczka

Zapytaj o cenę!

Kategoria:

Opis produktu

Zapytaj o cenę:
anho.travel@gmail.com
tel. 61 477 50 65
kom. 602 26 54 97

PALACOWE WNETRZA, PODHALANSKIE KLIMATY, FLISACKIE TRATWY I WIZYTA U SW. KINGI -4 dni

Dzień I

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Pszczyny– zwiedzanie dawnej rezydencji magnackiej, zespołu pałacowo- parkowego jednego z najcenniejszych obiektów tego typu w kraju. Następnie przejazd od miejsca zakwaterowania Ośrodek w Poroninie- obiadokolacja

Dzień II

Śniadanie, przejazd do Zakopanego

-spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie m.in. Sanktuarium na Krzeptówkach, cmentarz na Pęksowym Brzysku, kompleks Skoczni Narciarskich– wjazd na górę skoczni następnie przejazd busami do Kuźnic, wjazd kolejką na Kasprowy Wierch-* pobyt i zjazd na dół. Spacer po Krupówkach.

Powrót do Ośrodka, obiadokolacja. Wieczorek integracyjny przy grillu

Dzień III

Śniadanie, przejazd do Dębna- zwiedzanie jednego z najwspanialszych zabytków w Małopolsce: Kościół Św. Michała Archanioła – wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO, bardzo dobrze zachowana polichromia patronowa, najstarszym elementem wyposażenia kościoła w Dębnie, jest krucyfiks umieszczony na belce tęczowej, pochodzi z końca XIV wieku. Świątynia, przy budowie której nie użyto ani jednego gwoździa. Świątynia, która w niemal nie zmienionym kształcie dotrwała do dzisiaj.

Przejazd do Sromowców Niżnych -spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy– to jedna z największych atrakcji regionu. Z powodzeniem nazwać ją możemy wręcz atrakcją na skalę europejską Przełom Dunajca jest bowiem jednym z najpiękniejszych przełomów na naszym kontynencie. Powrót do Ośrodka, obiadokolacja. Wieczorny wyjazd na basen termalny do Białki Tatrzańskiej (pobyt ok. 2 h)

Dzień IV

Śniadanie, wykwaterowanie z Ośrodka, przejazd do Wieliczki– zwiedzanie Kopalni Soli z przewodnikiem- podziemne groty i kaplice z Kryształową Kaplicą św. Kingi. Wyjazd w drogę powrotna. Przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:

  1. Przejazd autokarem klasy turystycznej
  2. 3 x noclegi w pensjonacie, pokoje z łazienkami i TV.
  3. Wyżywienie 3x śniadania i 3x obiadokolacje.
  4. Opieka pilota, przewodnika po Zakopanym
  5. Jednokrotne wejście na basen termalny w Białce Tatrzańskiej
  6. Wieczorek integracyjny
  7. Opłaty parkingowe.
  8. Ubezpieczenie NNW.
  9. Obiad na trasie.