MIEJSCE PAMIĘCI, KRÓLEWSKIE MIASTO I NIESAMOWITY PARK

Kategoria:

Opis produktu

MIEJSCE PAMIĘCI, KRÓLEWSKIE MIASTO I NIESAMOWITY PARK. OŚWIĘCIM -KRAKÓW-ZATOR- 3 DNI

Dzień I

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych przyjazd do Muzeum Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu – zwiedzanie z przewodnikiem jednego z największych hitlerowskiego koncentracyjnego obozu zagłady. Obiekt wpisany jest na Światową Listę UNESCO. Tereny największego hitlerowskiego obozu zagłady w Oświęcimiu stały się symbolem Holocaustu. Obecnie są w całości udostępnione zwiedzającym. Auschwitz jest dla świata symbolem terroru i ludobójstwa Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie w pokojach, obiadokolacja.

Dzień II

Śniadanie spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Krakowa- Wzgórze Wawelskie :Groby Zasłużonych Polaków, Krypty, Wieża z Dzwonem Zygmuntowskim, przejście Drogą Królewską , Pałac Biskupi- Franciszkańska 3, Rynek Główny z Wieżą Ratuszową, Sukiennice, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza (wysłuchanie hejnału),przejście ulicą Floriańską pod Barbakan. Powrót do ośrodka, obiadokolacja

Dzień III

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, przejazd do Zatoru –pobyt ok 6-7 h w największym park rozrywki w Polsce o powierzchni ok. 26 ha. W parku podzielonym na cztery strefy tematyczne znajduje się łącznie ok. 80 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym 12 roller coasterów, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:

  1. Przejazd autokarem klasy turystycznej
  2. Noclegi w Ośrodku w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienkami.
  3. Wyżywienie: śniadanie, obiadokolacja
  4. Opiekę pilota
  5. Opiekę przewodnika
  6. Ubezpieczenie NNW
  7. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów w/w programie( Muzeum w Oświęcimiu, Katedra Wawelska, Kościół Mariacki, Energylandia )
  8. Opłaty parkingowe. CENA WYCIECZKI SKALKULOWANA DLA 40 UCZESTNIKÓW PLUS 3 OPIEKUNÓW WYNOSI 500 ZŁ

@ Program i scenariusz niniejszej imprezy stanowią autorską własność intelektualną AnHo-Tavel Biuro Usług Turystycznych Anna Mrozińska i zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83, z późniejszymi zmianami) – są chronione prawem w zakresie: stworzenia, dystrybucji, prezentacji. Prawo to stosuje się zarówno do treści , jak i do jego tytułu (którym jest tytuł/nazwa danej imprezy