KRÓLEWSKI KRAKÓW – GÓRALSKIE ZAKOPANE – SOLNA WIELICZKA

900.00zł

Kategoria:

Opis produktu

KRÓLEWSKI KRAKÓW- GÓRALSKIE ZAKOPANE- SOLNA WIELICZKA- 5 DNI

Termin 8-12.06.2018 r.

Dzień I Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do centrum Krakowa, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem Wzgórze Wawelskie (Katedra Królewska- Groby Zasłużonych Polaków, Krypty, Wieża z Dzwonem Zygmuntowskim), przejście Drogą Królewską , Pałac Biskupi, Collegium Maius, Rynek Główny z Wieżą Ratuszową, Sukiennice, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza (wysłuchanie hejnału),przejście ulicą Floriańską pod Barbakan. Czas wolny na zakup pamiątek. Wyjazd z Krakowa, przejazd do Murzasichla, zakwaterowanie w Ośrodku, obiadokolacja

Dzień II Śniadanie, następnie wyjazd w Pieniny, przejazd do Sromowców Niżnych -spływ przełomem Dunajca do Szczawnicy– to jedna z największych atrakcji regionu. Z powodzeniem nazwać ją możemy wręcz atrakcją na skalę europejską Przełom Dunajca jest bowiem jednym z najpiękniejszych przełomów na naszym kontynencie. Czas wolny w Szczawnicy. Przejazd do Ośrodka, obiadokolacja .

Dzień III

Śniadanie przejazd do Zakopanego, przejście do dolnej stacji kolejki w Kuźnicach, następnie wjazd kolejką na Kasprowy Wierch-* pobyt i zjazd na dół, Wielka Krokiew. Przejazd do centrum Zakopanego, spacer po najbardziej reprezentacyjnej ulicy miasta Krupówkach, czas wolny. Powrót do Ośrodka, obiadokolacja, następnie wieczorny wyjazd na Baseny Termalne w Chochołowie-są największym kompleksem termalnym na Podhalu. Woda termalna, poza leczniczym składem mineralnym, ma również właściwości terapeutyczne – pobyt 2 h.

Dzień IV

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Witowa i piesza wędrówka Doliną Chochołowską do schroniska – jest najdłuższą i największą doliną w polskich Tatrach, ma ok. 10 km długości. Powrót do Ośrodka , obiadokolacja. Wizyta w Gawędziarza Ludowego w Izbie Regionalnej-Prelekcje prowadzone przez Adama Gąsienicę odbywają się w tradycyjnej góralskiej chałupie, której wystrój stanowią autentyczne zbiory sztuki podhalańskiej. Opowieści o pierwszych osadnikach, zwyczajach pasterskich, legendach zbójnickich, muzyce i stroju przeplatane są prezentacją instrumentów oraz humorem góralskim.

Dzień V

Śniadanie, wykwaterowanie z Ośrodka, przyjazd do Wieliczki- zwiedzanie Trasy turystycznej kopalni wpisanej na światową listę dziedzictwa UNESCO, gdzie zobaczyć można wykute w soli piękne komory, niesamowite podziemne jeziora, majestatyczne konstrukcje ciesielskie i unikalne solne rzeźby. Blisko 3 kilometry krętych korytarzy, 800 schodów do pokonania i zejście na głębokość 135 metrów pod ziemię. Wyjazd w drogę powrotna, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

ŚWIADCZENIA WLICZONE W CENĘ WYCIECZKI

  1. Przejazd autokarem klasy turystycznej
  2. Zakwaterowanie w Ośrodku, pokoje 2,3,osobowe z łazienkami i TV
  3. Opieka pilota, przewodnika terenowego
  4. Ubezpieczenie NNW
  5. Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ( Katedra Wawelska, Kościół Mariacki ,Spływ Dunajcem, Wjazd na Kasprowy Wierch, Basen Termalny, Wizyta U Gawędziarza, Bilet wstępu do Doliny Chochołowskiej)
  6. Opłaty parkingowe

CENA SKALKULOWANA DLA 45 UCZESTNIKÓW TO 900 zł

ZALICZKA PŁATNA W CHWILI REZERWACJI W WYSOKOŚCI 250 ZŁ