KOTLINA KŁODZKA CZESKA PRAGA I SKALNE MIASTO

Kategoria:

Opis produktu

 KOTLINA KŁODZKA CZESKA PRAGA I SKALNE MIASTO -3 dni

Dzień I

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przejazd do Złotego Stoku- zwiedzanie najstarszej Kopalni Złota powstała ona w XIII w. , a jej głębokie i rozległe korytarze wykuto ręcznie w silnie spękanym i zdeformowanym masywie twardych skał metamorficznych, labirynt 21 poziomów. Muzeum minerałów, przejazd podziemnym tramwajem.. Zwiedzanie kopalni z Przewodnikiem. Przejazd, do Siennej/ Stronia Śląskiego, zakwaterowanie w Ośrodku, obiadokolacja.

Dzień II

Wczesne śniadanie, następnie wyjazd w kierunku granicy z Czechami. Przyjazd do Pragi ,zwiedzanie miasta z przewodnikiem m.in. Hradczany z Pałacem Prezydenckim z uroczystą zmianą warty, Katedra św. Wita, Most Karola, Rynek Staromiejski- z unikatowym zegarem Orloj,  Ratusz Nowomiejski Plac Wacława. W trakcie zwiedzania obiad tradycyjne danie czeskie. Czas wolny, następnie wyjazd w drogę powrotna do Polski. Powrót do Ośrodka w późnych godzinach wieczornych, kolacja

Dzień III Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka. Przejazd do Czech, Skalne Miasto – Czeski Adrspach to przedłużenie polskich Gór Stołowych – odwołuje się do mitu o labiryncie Minotaura na Krecie. Jak nić Ariadny Tezeusza powiodą Państwa ścieżki skalnym miastem Adrspachu. Romantyczne zakątki zastąpią średniowieczne twierdze, zaskoczą Państwa schody, drabinki stopnie, wieże, jaskinie, przesmyki, wodospady, skały połączone w spękane masywy. Poczujecie się Państwo urzeczeni  ogromnymi tworami skalnymi oraz drobnymi kwiatkami, a ukoronowaniem  wędrówki jest krótka wycieczka łodzią po jeziorku położonym wśród formacji skalnych. Wyjazd z Czech, powrót w późnych godzinach wieczornych . Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:

  1. Przejazd autobusem/busem kasy turystycznej 2.Nocleg w Ośrodku- pokoje 2,3 osobowe z łazienkami 3. Wyżywienie:1x obiadokolacja, 2x śniadanie, 1x kolacja 4. Opiekę pilota, przewodnika po Pradze, Skalnym Mieście 5. Bilety wstępu – do obiektów wymienionych w/w programie.
  2. Obiad w Pradze
  3. Ubezpieczenie NNW i KL