CZECHY-KOTLINA KŁODZKA -2 DNI

Kategoria:

Opis produktu

SKALNE OLBRZYMY, SPACERKIEM PO UZDROWISKU I W POSZUKIWANIU ZŁOTA- CZECHY-KOTLINA KŁODZKA -2 DNI

TERMIN 29-30.09.2018 R.

Wyjazd we wczesnych godzinach porannych, przyjazd na teren Czech do Adrspachu, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Skalnego Miasta, czeski Adrspach to przedłużenie polskich Gór Stołowych, kilometry skalnych labiryntów, wąwozy, wodospady, jeziorko ukryte wśród skał – czy trzeba mówić coś więcej? Oczywiście, ale to już podczas wycieczki po Skalnym Mieście, gdzie na własne oczy zobaczycie prawdziwy cud natury, z piaskowca wyrzeźbionym m.in. wielki dzban, rynek słoni, głowę cukru, mały i wielki wodospad, głowę Indianina, rękawicę, dywany, a ukoronowaniem  wędrówki jest krótka wycieczka łodzią po jeziorku położonym wśród formacji skalnych. Przejazd na teren Polski do Kudowy Zdroju/Polanicy Zdroju, zakwaterowanie w Ośrodku, obiadokolacja.

II dzień

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka, spacer po Kudowie Zdroju m.in. Park Zdrojowy z Pijalnia Wód, Teatr pod Blachą , Kaplica Czaszek w Czermnej. Następnie przejazd do Złotego Stoku-zwiedzanie najstarszej Kopalni Złota z przewodnikiem, powstała ona w XIII w. , zwiedzanie “Sztolni Gertruda” , “Chodnik Śmierci”, spotkanie z Gnomem w Chodniku Śmierci  jedyny w Polsce podziemny wodospad w “Sztolni Czarnej Górnej” i przejażdżka „podziemnym tramwajem. Fuggerowie, wieloletni właściciele tutejszych kopalń i hut wspierali swym złotem królową hiszpańską Izabelę, która mogła dzięki temu sfinansować wyprawę Krzysztofa Kolumba, zakończoną odkryciem Ameryki. Przejazd na obiad. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w późnych godzinach wieczornych.

Świadczenia zawarte w cenie wycieczki:

  1. Przejazd autokarem 2.Nocleg w Ośrodku- pokoje 2,3 osobowe z łazienkami 3. Wyżywienie:1x obiadokolacja, 1x śniadanie 4. Opiekę pilota, przewodnika 5. Bilety wstępu do obiektów wymienionych w/w programie (Skalne Miasto z rejsem, Kopalnia Złota)
  2. Obiad
  3. Opłaty parkingowe
  4. Ubezpieczenie NNW i KL

CENA WYCIECZKI SKALKULOWANA DLA 40 UCZESTNIKÓW- 399 zł

ZAPISY W BIURZE ORAZ POD NR TEL: 602 26 54 97