O nas

 

Szanowni Państwo!

Biuro Usług Turystycznych AnHo – Travel znając i rozumiejąc potrzeby rynkowe w sektorze usług turystycznych przygotowało dla Państwa wachlarz ciekawych wycieczek. Biuro w trosce o dobro i zadowolenie klienta, pragnie świadczyć swoim klientom usługi najwyższej jakości z jak największym poszanowaniem potrzeb indywidualnych klientów przy zachowaniu konkurencyjności swoich usług. Naszym celem jest rzetelna, uczciwa, troska o zadowolenie klienta i jakość świadczonych usług . Gwarantujemy bardzo dobry standard usług noclegowych, wyżywienia przewozowych oraz fachową opiekę licencjonowanych pilotów i przewodników. Nasze ceny zawierają wszystkie koszty: autokar, nocleg, wyżywienie, opiekę pilota, przewodnika, bilety wstępu i ubezpieczenie. Nasza firma specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży, oraz wycieczek i imprez integracyjnych dla grup zorganizowanych, firm i zakładów pracy. Program wycieczek szkolnych, zielonych szkól, kolonii czy obozów układane są tak aby dzieci i młodzieży nie tylko poznali najciekawsze, najpiękniejsze miejsce, ale również poprzez interesujące zabawy oraz wspólnie spędzony czas integrowali się.

Biuro działa na podstawie wpisu do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszalka Województwa Wielkopolskiego nr 518. AnHo – Travel posiada gwarancję ubezpieczeniową nr 00.466.445 w AXA Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Udzielanie informacji odnośnie wycieczek oraz przyjmowanie zamówień pod nr tel.61 4 775 065, 602-265-497

Strona internetowa www.anhotravel.pl

ZAPRASZAMY SERDECZNIE do współpracy, wystarczy tylko zadzwonić, a przyjedziemy do szkoły na indywidualne rozmowy. Chętnie realizujemy wycieczki i zielone szkoły na zamówienie

Z turystycznym pozdrowieniem

                                                                                                                Anna Mrozińska